Foto/ Fansi bën gjestin e rrallë për Bebe Rexhën

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur të famë dhe fansa përmes karrierës së saj ndërkombëtare.

Këtë herë ajo ka publikuar një gjest shumë të bukur të bërë për të nga një fans i saj. Ai kishte bërë tatuazh emrin e Bebes dhe 2 këngëtareve të tjera në krahun e tij, duke treguar se kishte shumë admirim për to.

Advertisement

“Nuk kam nevojë për një histori që të bëj tatuazh, thjesht sepse mundem. Nuk do të isha këtu nëse nuk do të ishin këto vajza”.

Fansi i saj, i cili quhet Joseph gjithashtu ka zbuluar se do të jetë i pranishëm në koncertin e Bebes në muajin dhjetor. Ky gjest duket se e ka prekur Beben, e cila nuk nguroi të publikonte foton në profilin e saj në Instagram./Opinion.al/

/Opinion/