Sot e nisim ditën me humor…

Të gjithë e dimë që tek Arjola në “Kush Vjen për Drekë”, të ftuarit dalin shpesh “jashtë kornizave” duke shkaktuar skena humori (kujtojmë Ermalin dhe Çilin që luftonin me shpata). Këtë herë Fifi dhe  Dj Sardi ishin të ftuarit e rradhës në emision.

Advertisement

Arjola Shehu ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente para xhirimeve dhe ka bërë shumë mirë sepse kemi qeshur me lot. Tashmë e dimë të gjithë se Fifi ka nivel të lartë humori dhe nuk rresht së na e treguari këtë. Në një nga videot e postuara, këngëtarja shihet duke goditur Dj Sardin në të pasme me një enë kuzhine dhe i thotë: “Ohh çfarë prapanice!”

Por Dj i njohur nuk rri duarkryq dhe ia kthen në të njejtën mënyrë…