Aktori 62-vjeçar, Bruce Willis ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në New York.

Shtëpia e cila ka 6 dhoma gjumi dhe 4 tualete kap vlerën e 17.75 milionë dollarë. Bruce Willis dhe bashkëshortja e tij 39-vjeçare Emma Heming po kërkojnë ta shesin këtë shtëpi vetëm 3 vite pasi e blenë për 16.9 milionë dollarë.

Advertisement

Më poshtë mund të shikoni fotot e shtëpisë që ka një sipërfaqe prej 557 metrash katrorë.