Festa e Met Gala, Kendall Jenner vishet nga stilistja shqiptare!

Kendall Jenner ishte një prej yjeve që vazhdoi festën e Met Gala edhe pas paradës në tapetin e kuq dhe darkës. 27-vjeçarja u ndërrua dhe u shfaq e veshur me një trupore tërësisht transparente që nuk i la shumë vend imagjinatës.

New York, NY – Model Kendall Jenner leaves little to the imagination while heading to a private residence with her boyfriend Bad Bunny after the Met Gala in New York.
Pictured: Bad Bunny, Kendall Jenner
BACKGRID USA 1 MAY 2023
BYLINE MUST READ: JosiahW / BACKGRID
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Advertisement

Jenner i shtoi të brendshme të zeza dhe një kanatierë të shkurtër me rripa perlash. Veshja e modeles është një krijim i stilistes me origjinë shqiptare, Nensi Dojaka.

“Kendall me rikrijimin tonë si homazh për një prej veshjeve ikonike të Karl”, ka shkruar stilistja në Instagram.

Përveç Kendall, Rita Ora dhe Emily Ratajkowski ishin dy prej yjeve që në festën e mëvonshme nuk ngurruan të vishnin diçka më të guximshme./tvklan.al