Enca Haxhia është ndër artistet më të përfolura në mediat rozë.

Javë më parë, në rrjete sociale reperi i njohur gjerman Nimo ka postuar një fotografi bashkë me Encën, ndërsa mbishkrimi që i la fotos bëri të gjithë të dyshojnë se mes tyre ka diçka.

Advertisement

“Kam takuar një shqiptare, nëse do të mundesha do ta martoja menjëherë”, ka shkruar reperi, ndërsa Enca ia kthen me “I çmendur hahahaha”.

Së fundi, ishte vetë këngëtarja ajo që postoi një foto me Nimon dhe menjëherë edhe ai pas saj bëri të njëjtën gjë ku ka shkruar: Është diçka e vërtetë!

It‘s real shit

A post shared by Nimo | 385idéal (@nimo385i) on

 Nuk dihet nëse dyshja janë duke planifikuar ndonjë projekt sëbashku apo kanë filluar një romancë.