Pasi “Dance With Me” mbylli rrugëtimin e tij dhe për këtë sezon, Alketa Vejsiu është gati për të nisur një emision të ri.

Projekti i saj më i ri do të jetë shumë i veçantë dhe do të mbajë emrin “Në kurthin e Piter Pan”. Ky emision do të ketë në fokus fëmijët inteligjentë. Deri tani është zbuluar se audicionet kanë mbaruar dhe transmetimi do të nise në muajin shkurt në TV Klan .

Advertisement

Ndërkohë, muajin janar Alketa e kishte rezervuar vetëm për pushime, për tu rikthyer me energji të reja për një sezon të ri.