Moment i sikletshëm, Melania i shmanget me çdo kusht dorës së Trump (Video)

Zonja e Parë e SHBA-së, Melania duket se nuk e duron bashkëshortin e saj, Donald Trump dhe ndoshta ka ardhur koha që dikush ta shpëtojë…

Gjatë pritjes së Presidentit të Francës, Emmanuel Macron me bashkëshorten e tij, Brigitte, mediat kanë kapur një detaj mjaft interesant.

Advertisement
President Donald Trump, French President Emmanuel Macron, first lady Melania Trump and Brigitte Macron wave from the balcony of the White House during a State Arrival Ceremony at the White House in Washington, Tuesday, April 24, 2018. (AP Photo/Carolyn Kaster)

Trump tentoi të kapte dorën e Zonjës së Parë, por ajo ka refuzuar derisa, më në fund u dorëzua. Kjo nuk është hera e parë që përsëritet një sjellje e tillë nga Melania ndaj bashkëshortit.


Raporti i ndërlikuar i çiftit presidencial vjen pas intervistës së një aktoreje të filmave porno, e cila u shpreh se është takuar me Trump në 2006-ën dhe se ka pranuar se ka pasur raporte seksuale.