Emily Ratajkowski njihet për fotot e saj provokuese dhe setet e nxehta fotografike.

Modelja 26 vjeçare nuk ka zhgënjyer as këtë herë, teksa ka pozuar topless për firmën e xhinseve DL196. Bukuroshja, e cila u bë e famshme pasi u shfaq në klipin e këngës “Blurred Lines”, dukej tepër seksi në setin e ri fotografik.

Advertisement