Miriam Cani me sa duket po kalon një nga momentet më të lumtura të jetës së saj. Vogëlushja Ameli po rritet gjithnjë e më e bukur dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, me dy prindër të mrekullueshëm si Miriami dhe Alban Skënderaj.

Advertisement

 

Këtë mëngjes këngëtarja ka përshëndetur të gjithë fansat me një fotografi tepër të ëmbël ndërkohë që puth të bijën Ameli. Ja se çfarë do të thotë “parajsë” për të…

Gjithashtu këngëtarja ka bërë me dije se do të vijë shumë shpejt me projekte të reja muzikore. Në fotografitë e shfaqura në rrjetet sociale, Miriami dukej më rrëzëllitëse se kurrë!