Dyshimet që kjo martesë ishte thjeshtë për lojë, ishin të mëdha. Jo vetëm për banorët brënda  shtëpisë së “Big Brother,” por edhe jashtë saj.

Advertisement

Fjala është për çiftin e njohur Daniel dhe Fotini, shkruan “Indeksonline”.

Dyshja e njohur tashmë po shijojnë martesën e tyre, por kanë ndarë edhe një lajm të madh me ndjekësit e tyre.

Derisa Danieli po mban barkun e Fotinisë me duar, ata kanë bërë me dije që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Urime…