Elvana rikrijoi look-un e saj ikonik, reagon Gili: E bukura me fustanin e xixëllonjës

Elvana Gjata surprizoi me ndjekësit me look-un që kishte zgjedhur për Halloween. Ajo rikrijoi një nga paraqitjet më ikonike të Gilit, kur mori pjesë në festivalin e RTSH-së me këngën “Xixëllonja”. Kjo ka tërhequr vëmendjen e Gilit, e cila është shprehur shumë e lumtur me zgjedhjen e Elvanës.

Teksa ka ndarë disa foto dhe video të Elvanës, Gili ka shkruar: “E bukura Elvanë në fustanin e xixëllonjës”.

Advertisement