Mesa duket Elhaida Dani ka vendosur të na konfuzojë të gjithëve…
Kohët e fundit këngëtarja Elhaida Dani ka vendosur të eksperimentojë gjithnjë e më shumë me pamjen e jashtme. Në fillim këngëtarja publikoi një foto me flokët bionde, më pas publikoi një tjetër ku përveçëse bionde i kishte dhe të prera.
Por, nuk mbaron me kaq, sepse më vonë Elhaida publikoi dy foto të tjera me flokët sërish të zeza, duke na bërë të mendojmë se flokët bionde nuk ishin të sajat, por paruke.
Ndërsa sot ka publikuar një tjetër foto në Instagram ku duket me flokë bionde dhe të gjata. Duhet tapranojmë që duket mjaft seksi dhe në këtë foto.
Gjithësesi nëse Elhaida nuk i ka kthyer vërtetë flokët në bionde, i themi që i shkojnë shumë dhe duhet ti kthejë patjetër.
Advertisement