Pak kohë më parë modelja bukuroshe, Afërdita Dreshaj mori propozimin për martesë nga i dashuri i saj çek.

Por jo vetëm i fejuari romantik ia zbukuron ditët modeles. Pasi u kthye mbrëmjen e kaluar në shtëpi, Dreshaj është befasuar nga ambienti i dekoruar me lule enkas për të. Dhe pas kësaj nuk fshihej i fejuari por mikesha e saj. Këngëtarja e ka publikuar menjëherë këtë moment surprizë me video të cilat i ka hedhur në Instastory.

Advertisement