Elhaida Dani është një nga zërat më të mirë shqiptar.

Në fotot e fundit ajo ka konfuzuar fansat me ngjyrat dhe prerjen e flokëve, duke treguar që tani po i tregon më shumë rëndësi pamjes së jashtme se më parë. Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku tregon se përveç flokëve një rëndësi të veçantë në paraqitjen e saj po merr dhe trupi.

Advertisement

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet para pasqyrës në formë fizike të mirë dhe mesa duket Elhaida e ka gjetur një burim për tu inspiruar.
“Kur pasqyra ka më shumë forma se ty”,- shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotos.