Martesa e Adelina Tahirit me milionerin maqedonas është e rrethuar nga luksi.

Çdo ditë shohim postimet e dhuratave të shtrenja që këngëtarja tregon në rrjetet sociale.

Advertisement

Pas martesës private ka ardhur edhe lajmi i bukur se këngëtarja do të bëhet nënë e një djali. Gjithë këto ngjarje të bukura, Adelina me siguri do t’i kalojë në shtëpinë e re.

Sot bukuroshja 25-vjeçare, me anë postimeve në Instastory ka vendosur t’i habisë të gjithë me sendet që ka blerë për shtëpinë.

Në njërin postim shihet një armë zbukurimi e pajisur me diamante, një statujë shqiponje prej floriri dhe disa sende të paketuara.