Oriola Marashi ka gjithmonë diçka për të treguar…

Këtë herë modelja 22-vjeçare na ka ëmbëlsuar të dielën me një foto nga fëmijëria e saj plot buzëqeshje.

Advertisement

Ka dhe diçka tjetër që kuptojmë nga ky postim në Instastory-n e saj…Mjafton t’i hidhni një sy pozës së saj, tipike prej modeleje.