E lidhur me miliarderin arab, Rihanna habit me veprimin për Chris Brown

Prej disa javësh po diskutohet se Rihanna është në pritje të fëmijës së saj të parë me miliarderin arab, Hassan Jameel. Megjithatë, ajo i habiti të gjithë kur në profilin e saj në Instagram publikoi një video të linjës së saj të buzëkuqëve teksa në sfond dëgjohet kënga e Chris Brown, “Come Together”.

Sigurisht që ky veprim s’mund të kalonte pa u vënë re nga fansat, të cilët tashmë po mendojnë se Rihanna po i jep një dritë jeshile ish-të dashurit të saj.

Nga ana tjetër ky i fundit i ka komentuar një emoji zemër, duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e përbashkët.

Kujtojmë se Chris dhe Rihanna u ndanë për shkak të dhunës fizike që reperi ushtroi tek partnerja. Ndarja e bujshme e çiftit u shoqërua me shumë zhurmë dhe akuza por duket se rikthimi nuk është më dhe aq i papritur.

/Opinion.al/