LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 10: Singers Chris Brown (L) and Rihanna attend the 55th Annual GRAMMY Awards at STAPLES Center on February 10, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for NARAS)

Këngëtari Chris Brown ka folur haptazi për natën kur ai sulmoi ish-të dashurën Rihanna në vitin 2009.

Në dokumentarin e tij të ri “Welcome To My Life” ai përshkroi se si gjërat morën kthesën për të keq në lidhjen e qiftit.

Advertisement
LOS ANGELES, CA – DECEMBER 25: Chris Brown (L) and Rihanna attend a basketball game between the New York Knicks and the Los Angeles Lakers at Staples Center on December 25, 2012 in Los Angeles, California. (Photo by Noel Vasquez/Getty Images)

E gjitha ndodhi pas rrëfimit të këngëtarit për tradhti me një grua që dikur kishte punuar për të edhe pse ky i fundit më parë e kishte mohuar këtë fakt, transmeton “Indeksonline”.

Natën kur Chris dhe Rihanna morën pjesë në klub nate u shfaq edhe vajza për të cilën çifti ishin fjalosur. Madje thuhet se ajo ishte gjithmonë prezente në të njëjtin vend ku shkonte Chris Brown.

“Ajo më urrente, pas asaj që ndodhi unë provova gjithçka mirëpo nuk i interesonte dhe nuk më besonte. Unë ende e dua Rihanna-en por do të jem  i sinqertë  ne do të rriheshim me  njëri-tjetrin tërë kohën, ajo do të më godiste dhe unë e godisja atë. Mirëpo atë natë situata doli jashtë kontrolli, unë e godita atë me grusht në fytyrë dhe i çava buzën dhe kur e pashë  në atë gjendje isha i shokuar. U ndjeva si një përbindësh, përse e godita kështu?” tha ai në dokumentar.