E destinuar për t’u bërë modele, Angela Martini publikon foto nga fëmijëria (Foto)

Angela Martini është një ndër modelet shqiptare më seksi, format e saj dhe fiziku i gjatë, kanë bërë që ajo të kërkohet nga shumë kompani modelingu, sidoemos ato të së brendshmeve.

Mesa duket Angela, bukurinë e paska në gen. Ditën e sotme ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku na ka treguar sesi dukej që nga mosha 1-vjeçare deri 14 vjeç.

Advertisement

Shumë pak tipare kanë ndryshuar në portretin dhe fizikun e modeles së famshme, përveç faktit që ajo sot është një nga vajzat më joshëse të showbiz-it shqiptar dhe e destinuar për t’u bërë modele.