Ditët e fundit bukuroshja, Rashel Kolaneci u përfol në rrjetet sociale se përdorte “photoshop” në fotot që ajo poston në llogarinë e saj në Instagram.

Në median online qarkulloi një foto ku brenda saj shiheshin dy foto të Kolanecit. Njëra është nga postimet e saj në Instagram dhe tjetra nga emisioni “Shiko kush luan”, ku ishte e ftuar. Ne fokus te fotove ishte hunda e vajzes seksi, ndaj së cilës u tha se përdorte “photoshop”. Por kjo nuk ka mbaruar me kaq, pasi vetë Rasheli ka reaguar në Instastory, ku ka postuar foto nga emisioni duke nënkuptuar se kjo nuk është e vërtetë dhe se hunda e saj nuk ka asnjë problem.

Advertisement