Dy fëmijë dhe disa vite bashkë, pse Shakira nuk do që të martohet me Pique

Shakira dhe futbollisti, Gerard Pique, janë një ndër dyshet më të njohura dhe të komentuara të showbiz-it botëror.

Edhe pse mund të cilësohen pa frikë si një çift i konsoliduar pasi bashkëjetojnë prej vitit 2011 dhe janë prindër të dy djemve, Shakira dhe Pique nuk janë kurorëzuar me martesë dhe duket se këngëtarja as që ka ndërmend ta bëjë diçka të tillë.

Advertisement

Ajo tha se i frikësohet martesës dhe idesë që do të jetë ‘bashkëshortja’ e tij.

“Martesa më tremb shumë. Nuk dua të më shikojë si grua. Preferoj të më shikoj si vajza e tij, si e dashura. Pak a shumë si ‘fruti i ndaluar.’- rrëfeu këngëtarja gjatë një interviste.

/Opinion.al/