Dua Lipa gjithë zemra e buzëqeshje, falenderon për arritjen e radhës (Foto)

Dua Lipa ka vazhduar turneun e saj me një tjetër lajm të madh…

Këngëtarja e talentuar ka vazhduar të tregojë se është një sensacion në rrjetet sociale.

Advertisement

Ajo ka arritur numrin e dymbëdhjetë milionë ndjekësve në Instagram.

12 MILLION… ouch my face! Faaaanx ??????????????????????????????????

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më pak se një muaj më parë Dua arriti 11 milionë ndjekës dhe lajmin e bëri të ditur me lot në sy.

Mood when I saw 11 million of you are following me!!! ?❤?❤?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on