Çfarë trupi! Tuna vjen sërish në formë, tregon rezultatet e palestrës (Foto)

Tashmë e kemi parë të kujdeset në maksimum në çdo moment të jetës për vogëlushin e saj Tian dhe duket se Tuna ka ndryshuar shumë nga ajo vajza me shumë koncerte dhe aktivitete në skena muzikore që ishim mësuar të shikonim.

real trophies…??

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

 Këngëtarja Tuna Sejdiu, ka bërë maksimumin që të vijë në formë duke larguar kilogramët e tepërt e duke u tonifikuar.

Advertisement

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke bërë ushtrime pranë një shatërvani në një ambient të mbyllur dhe duket shumë në formë.

Çfarë linjash për tu admiruar! Edhe pse tashmë një mami, Tuna ka treguar se vazhdon të mbetet një nga vajzat më seksi të showbizz-it.

Jepi Tuna!