Dua Lipa dhe Becky Hill shkëlqejnë me veshjet e tyre në ‘Jingle Ball’!

Dua Lipa tregoi sensin e saj elegant të stilit, teksa mbërriti në Jingle Ball të Capital me Barclaycard në O2 Arena të Londrës të dielën.

Advertisement

Këngëtarja, 27 vjeçe, dukej sensacionale teksa kishte veshur një mini fustan të zi pa shpatulla, i cili përfundonte lart mbi gju. Këngëtarja e mrekullueshme Dua iu bashkua në festë nga kolegja e saj, Becky Hill, 28 vjeçe, e cila dukej magjepsëse me një fustan të zi të vogël, i cili kishte një dekolte dhe buzë të zhytur në formë flake në formë flake me shkëlqim dhe ari.

Becky zgjodhi një palë çizme të zeza mbi gju, ndërsa aksesoi me një palë vathë delikate lavjerrës.

Ajo zgjodhi një gamë make-up me nuanca natyrale dhe i vuri flokët e saj bjonde pjesërisht lart sipër kokës. Ndërkohë, Dua veshi një palë geta të zeza për t’u përshtatur dhe zgjodhi disa këpucë me taka të larta në të njëjtën ngjyrë për t’i shtuar disa centimetra shtatit të saj.

Ylli e cila së fundmi mori nënshtetësinë shqiptare kishte një gjerdan delikate zinxhir argjendi, arti i saj i trupit ishte i ekspozuar në krahët e saj dhe ajo mbante grim për të nxjerrë në pah tiparet e saj të bukura.

Becky bëri një shfaqje lozonjare me DJ Joel Corry, 33, ndërsa dyshja pozuan së bashku, pasi të dy publikuan këngën e tyre History së bashku në gusht të këtij viti.