Këngëtarja me origjinë nga Kosova tashmë është një krenari përfaqësuese për shqiptarët kudo që ndodhen nëpër botë.

Pasi ka publikuar nje seri këngësh që janë bërë hite për publikun botëror, për Duan ka ardhur një sukses tjetër.

Advertisement

Në datën 13 shkurt ajo do të jetë e ftuar në një nga programet më të ndjekura, pikërisht në “Ellen Show” dhe mesa duket Dua këtë gëzim nuk e ka lënë të kaloj pa e ndarë me ndjekësit në profilin e saj në Instagram.
“Shënoni në kalendar dhe mos e humbisni. Shumë e emocionuar”,- shkruan Dua Lipa në postimin e saj në Instagram.