“Harry & Meghan: A Royal Romance”, sjell trailer-in dhe detaje të tjera… 

Pas zbulimit të kastit, aktorët të cilët kanë një ngjashmëri të frikshme me Princ William dhe Meghan Markle, si dhe disa foto të shkëputura nga filmi, ditën e sotme është publikuar dhe videoja më e fundit na prezanton më shumë nga filmi i shumëpritur.

Filmi i zhanrit romantik pritet të dalë më 13 maj, ndërkohë ndiqi trailer-in më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.