Rrëzimi nga shkallët i deputetets së PD-së, Lindita Metaliaj, po bën xhiron e rrjeteve socale.

Deputetja rrëshket nga shiu teksa po zbriste shkallët dhe njëri nga ata që e kanë publikuar këtë video është edhe reperi Noizy.

Advertisement

“Ouuu u rrëzove?  ‎Jo mëëë… unë kshu i zbres shkallët gjithmonë”, shkruan reperi me shaka.