Adelina Tahiri shtatzënë dhe “topless” (Foto)

Vetëm pak kohë para se të bëhet nënë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është duke dokumentuar shtatzëninë e saj.

Adelina ka realizuar së fundmi një set fotografik, mjaft interesant, ku këngëtarja shfaqet topless, por mbulon me duar gjoksin. Fotot janë shkrepur nga Cedo Popovski.

Advertisement

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

By @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

 Këngëtarja është në pritje të një djali me bashkëshortin e saj, avokatin Serjoza Markov.

Loading …. 65% ❤??

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on