Çfarë mendon Tayna për Elvanën? (Foto)

Tayna, bukuroshja nga Prizreni (emri i vërtetë i së cilës është Doruntina Shala), shumë shpejt ka arritur të bëhet mjaft e njohur me muzikën e saj rep.

Këngët si “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, dhe më pas hiti i fundit solo, me titull “Shqipe” i falën mjaft sukses.

Ndërkohë që po përflitet për rivalitet me reperen tjetër, Rina, ajo ka dhënë hapur mendimin e saj për Elvana Gjatën. Dikush nga ndjekësit e ka pyetur për këngëtaren dhe reperja nuk ka hezituar aspak të thotë se: “Një herë në 10 vjet del ni asi lloj artiste” (dhe ka plotësisht të drejtë)!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.