Jo vetëm që di të vishet bukur dhe të këndojë rap, por Ledri Vula ka dhe lëvizjet e tij për pak Rock’n’Roll.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 Mbrëmjen e djeshme, reperi ishte pjesëmarrës në një dasmë, madje ishte edhe krushk për të marrë nusen. I veshur chic, ashtu siç ai vetë e di, ndau me ndjekësit e tij në Instagram disa nga momentet e dasmës dhe një prej tyre ishte, sigurisht, një keërcim i çmendur nën ritmin e “Blue Suede Shoes”, nga Elvis Presley.

Advertisement

Ndiqni videon dhe merrni disa mësime, mbase do ju duhen në festën e radhës.

mood hahahahahahaahah ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on