Çfarë ka përgatitur familja Beckham për David? (Foto)

E kush nuk do e donte një familje të tillë?

Sot, ish-futbollisti, aktivisti, modeli, bashkëshorti i Victoria Beckham dhe babai i katër fëmijëve, pa lënë mënjanë dhe një ndër meshkujt më seksi të së gjitha kohrave feston sot ditëlindjen e 43-të.

Advertisement

Bashkëshortja e tij, Victoria ëshë kujdesur për zbukurimet dhe sigurisht nuk ka lënë ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto të dhuratave dhe të detajeve të tjera të kësaj feste.

Happy birthday daddy ??? I love u so so much x Kisses from Harper Seven xxxx

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 Harper (më e ëmbla e familjes) përmes një kartoline i ka dhënë David çmimin “Super baba”. Të njëjtën gjë ka shkrur dhe Victoria në përshkrimin e një fotoje që ka ndarë me të gjithë ndjekësit.