Instagram do ju bëjë zemrat mal me opsionin e ri (Foto)

Për të gjithë ata që mund të humbasin miqësinë nëse i bëjnë "unfollow" dikujt, tani nuk kanë pse të shqetësohen: Instagram ka nxjerrë tani...

S’ka më “Vij për pesë minuta” me Whatsapp-in e ri! Ja risitë…

Të shpërndash vendndodhjen tënde në kohë reale nga WhatsApp tashmë është e mundur për të gjithë. Pas testit të bërë në versionin jopërfundimtar të...

Do të habiteni kur të shihni skenat e filmave para dhe pas efekteve speciale

Me siguri te gjithë pyesni veten për efektet e jashtëzakonshme që shihni në filmat fantastiko-shkencor... -Si i bëjnë? Çfarë pamje ka Hulk apo personazhet e...

Më thuaj çfarë shenje je, të të them se si puth… Zbuloje!

Përgjigjet, nëse besoni në astrologji apo jo, janë të ndryshme. Disa thonë Po, e disa të tjerë thonë Jo, mirëpo jo rrallë herë parashikimet...

Më në fund! Whatsapp prezanton opsionin “delete” që kemi vite që e presim.

Kohët e fundit Whatsapp ka raportuar risinë e radhës në këtë aplikacion për të gjithë ata që janë penduar për mesazhin e dërguar. Thashethemet se...