Pas “Bodak Yellow”, radhën për t’u kthyer në hit e ka “I Like It”.

Reperja 25-vjeçare, ndonëse në muajt e fundit të shtatzënisë, nuk i le asnjëherë fansat e saj duarbosh. Këtë herë Cardi B sjell klipin me motive latine në bashkëpunim me dy yjet e reggaeton-it Bad Bunny and J Balvin.

Advertisement

Kënga është shkëputur nga albumi “Invasion of Privacy” dhe videoja muzikore ka elemente shumë verorë nga ngjyrat dhe stili.

Ç’prisni pra, shikoni klipin dhe bëhuni gati të kërceni.