Aktorja e famshme, shtatzënë për herë të parë në moshën 41-vjeçare

Ish-modelja dhe aktroja Diane Kruger është shtatzënë për herë të parë.

41-vjeçarja dhe i dashuri i saj Norman Reedus janë në pritje të një fëmijë sipas Us Weekly.

Advertisement

Diane nxiti thashethemet e shtatzënisë gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit të Kanës, në fillim të këtij muaji.

Diane është në lidhje me Norman që nga viti 2016. Ai është babai i një djali 18-vjeçar me ish të dashurën, modelen Helena Christensen.