Capital T publikon këngën “Je T’aime”

Capital T ka publikuar projektin e ri me titull “JE T’IAME”.

Kënga është publikuar në profilin e tij zyrtar në YouTube.

Advertisement

Muzikën e këngës ia bëri BoBeatz & Cano, ndërsa incizimin dhe miksin Rzon.

E për tekstin e këngës u përkujdes vetë Capital T.

/Ballkan.info/