Capital T dhe Majk kanë publikuar ditën e sotme bashkëpunimin e tyre shoqëruar me videoklip.

Kënga titullohet “Pasha jetën” dhe padyshim se do të pëlqehet nga fansat e shumtë të dy reperëve. Ky projekt është realizuar nën drejtimin e Elena Kelmendit dhe Capital T. Muzikën e ka bërë producenti Cricket, ndërkohë që tekstin e kanë shkruar dy protagonistët.

Advertisement

Klipi është xhiruar në qytetin e Parisit dhe ngjyrat, fotografia dhe melodia shkojnë mjaft mirë me njëra-tjetrën. Ndiqni klipin më poshtë: