Dasma po afron, Afërdita Dreshaj na prezanton me shoqërueset më seksi që kemi parë ndonjëherë (Foto)

Pasi bëri publike ditën e djeshme, dizajnin e ftesës së dasmës, modelja e njohur Afërdita Dreshaj, e cila do të kurorëzojë dashurinë e saj në altar më 29 qershor kërkon vëmendjen tuaj. Dhe ka një arsye vërtet të madhe!

Disa minuta më parë, modelja ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it emrat e shoqërueseve të nuses.

“Më duhet pak kohë për të menduar si ka mundësi të kem shoqërueset me seksi që janë parë ndonjëherë.”- shkruan ajo në foton e hedhur në Instastory, ku Dreshaj liston emrat e mikeshave. Nga modelet Tika Camaj dhe Xhesika Berberi, tek e motra e Afërdita Dreshaj që është një super yll, e plot vajza të tjera simpatike. Përmes një fotoje në instastory, nusja e ardhshme na njeh me emrat e tyre.

Advertisement

Për hir të së vërtetës, ka plotësisht të drejtë. Ju hedhim një sy shoqërueseve:

Watch the throne….

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

? Stay tuned … #tikacamaj #love

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

?…. #tbt #lasvegas

A post shared by Ariana Qupi Camaj (@qupii) on

Këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj ka nisur përgatitjet për dasmën e saj me hokeistin çek Jakub Kindl, e cila do të mbahet në Miami, Florida, në Amerikë.