Bukuroshja italiane lë notin për modelingun 

Ish notarja e njohur italiane, Guendalina Bianchetti ka lënë sportin e saj të preferuar, për t’iu përkushtuar fushës së modelingut. Bukuroshja italiane ka qenë dy herë finaliste e Miss Italisë, në vitin 2008 dhe në vitin 2016, ndonëse asnjëherë nuk është shpallur fituese. Gjithsesi kjo nuk e ka penguar aspak që të dominojë rrjetet sociale dhe të sigurojë kontrata të shumta reklamimi, falë formave vërtetë tërheqëse. /Shqip/

Guendalina-Bianchetti-3