E vendosur në qendër të vëmendjes se ajo nuk di të këndojë Live, gjithmonë e ka shqetësuar princeshën e POP-it.

Katër vite me radhë, Britney Spears, është kritikuar se ka kënduar me playback hitet e saj dhe kjo verë mesa duket është sezoni që ylli po i bënë të gjithë të flasin për të.

Advertisement

Këtë të shtunë, Britney ka kënduar një këngë cover të Bonnie Rait që titullohet “Something to talk about”. “Nuk kam folur kurrë për këtë, por dua që të jem e vërtetë dhe t’ju bëj të gjithëve të keni çfarë të flisni, dakord?”, është shprehur këngëtarja për mediat përpara performancës.

Këngëtarja jo vetëm e ka kënduar këtë këngë live, por ajo ka bërë të gjithë të flasin për këtë fakt.

Britney singing “Something to Talk About” live ? #shook #pieceofme

A post shared by Joey Monroe (@joeymonroe) on