Tag: Britney Spears

Britney Spears del nga spitali dhe bën joga në park me...

Ajo ka dalë pak ditë më parë, nga klinika psikiatrike ku ishte shtruar dhe tani Britney Spears duket se është kthyer në formë të...

Britney u fejua në fshehtësi me 23-vjeçarin dhe nuk morëm vesh...

Një ndër të yjet më të komentuar në Hollywood për lidhjet e saj të dashurisë është padyshim 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur...

Zhgënjen Britney! Është 35, por duket si 50 vjeç krah të...

Edhe pse i dashuri i saj aktual është më i ri, sërish Britney Spears ka zhgënjyer me fotot e fundit. Këngëtarja ngjasonte pa frikë me...

Britney Spears shpërthen! Tani do keni për çfarë te flisni…

E vendosur në qendër të vëmendjes se ajo nuk di të këndojë Live, gjithmonë e ka shqetësuar princeshën e POP-it. Katër vite me radhë, Britney...

New Music: Britney Spears Feat. Tinashe – “Slumber Party”

Na pëlqen shumë Britney Spears në këtë bashkëpunim me Tinashe :) Po juve? Ja tek e keni: https://www.youtube.com/watch?v=2RRY3OVqtwc  

Britney Spears në ndihmë të viktimave në Luiziana

Britney Spears do të bashkëpunojë me Kryqin e Kuq dhe CrowdRise në ndihmë të viktimave të përmbytjeve në Luiziana. Një kontribut prej 10 dollarësh i...

Zbulohet një tjetër performues i MTV VMA

MTV VMA do të jetë një eveniment për të mos u humbur ndërkohë që listës së performuesve të zyrtarizuar i shtohet edhe një emër:...

Pas 10 vitesh, Britney rikthehet në MTV Video Music Awards

MTV ka njoftuar se Britney Spears do të performojë në shfaqjen e Video Music Awards më 28 Gusht, për herë të parë pas 10...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement