Blogerja italiane “ndez” atmosferën e festave, pozon me të brendshme të kuqe në krevat!

Chiara Ferragni ka “ndezur” atmosferën e festave me të brendshme të kuqe.

Blogerja e njohur italiane ka ‘mirëpritur’ Krishtlindjen me të brendshmet seksi me dantella duke i vendosur ‘flakën’ rrjetit.

Advertisement

“A nuk janë të brendshmet e kuqe të domosdoshme për Krishtlindje?”, shkroi ajo krahas fotove hot.

Chiara Ferragni pozoi mbi krevat teksa ekspozoi të pasmet dhe linjat e saj elegante trupore para kamerës.

Nëna e dy fëmijëve dukej mjaft joshëse në imazhet e nxehta.