Nuk ndodh shpesh të bjerë dëborë në kryeqytet…
E duke pritur me padurim që Tirana të zbardhet e gjitha, shumë prej personazheve tanë të njohur dhe të dashur për publikun, kanë dokumentuar këto çaste lumturie përmes Instagramit.

E nisim me moderatoren seksi Luana Vjollca

Advertisement

Për të vazhduar më pas me kunatin e saj, këngëtarin Getoar Selimi.

Arjon Muça nga ana tjetër është treguar tepër krijues, duke përdorur “slow-motion”, për të kapur bukur flokët e dëborës.

“Komedia mund të shkojë për dreq”, por, po bie dëborëëë…

#komediaqëshkonpërdreq

A post shared by Romir Zalla (@romirzalla) on

Genti dhe Sajmiri na bëjnë të ditur se situata është mjaft e mirë dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Gazetari Blendi Fefziu është duke e shijuar këtë ditë (ku temperatura shënon 2°C), nga një ambinet me pishinë.

Për çudi, edhe Armina…

Nuk hezitoi as modelja Oriola Marashi të filmonte një moment të tillë

“Cute”, thotë Roza Lati dhe me të drejtë…

Jo aq “cute” për Olti Currin ama…”Ne nje dite si sot, kjo foto eshte 100-% mazokizem…”, thotë blogeri.