Nuk ishte e thjeshtë ta mbanin të fshehur shtatzëninë e Xhensilës…

Kështu para pak minutash, në këtë ditë të bukur, Xhensila Myrtezaj ka publikuar në Instastory një foto mjaft të veçantë të saj dhe Besit teksa është duke mbajtur barkun e rrumbullakosur. Sa bukur që duken!

Advertisement

Tani mezi po presim ardhjen në jetë të bebit!