Cili do të jetë destinacioni i radhës?

Dy modelet më të paguara dhe më të kërkuara, Bella dhe Kendall, janë gjithashtu dhe mikesha të ngushta.

Advertisement

Shpesh ato postojnë foto së bashku, duke udhëtuar, në prapaskenat e ndonjë sfilate apo edhe me pushime. Këtë të dielë ama, ato kanë postuar disa foto nga pushimet e tyre në plazh që datojnë nga Maji i 2017-ës, së bashku me shoqet e tyre, një ndër të cilat është edhe Hailey Baldwin.

Në një nga fotot, vajzat janë shfaqur “topless” dhe  duke shijuar detin.

Eh, kush nuk do të donte të kalonte përsëri disa momente të tilla, sidomos në periudhën kur java e modës ka perfunduar?