Bëri foto provokuese kur ishte 15-vjeç, Miley Cyrus nuk kërkon falje (Foto)

Kur luante rolin e Hanah Montana-s, Miley Cyrus ishte padyshim një nga personazhet më të pëlqyer të adoleshentëve në mbarë botën.

Por, në adoleshencë Miley ndryshoi shumë… Nga vajza e thjeshtë që ishim mësuar ta shihnim, ajo u kthye në një rebele që nuk interesonte asgjë e askush.

Advertisement

10 vite më parë këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka bërë një set fotografik majft provokues për Vanity Fair. Ajo ishte 15 vjeç, kryesisht kur luante rolin e Hannah Montana dhe mjaftuan këto foto që Miley-n ta mbushnin me akuza.

Por këtë fundjavë ajo ka postuar një foto të një gazete ku fotoja e saj ka qenë në faqen e parë e përbri saj shkruan: “Nuk kam pse të kërkoj falje. Fuck you”.