Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e tregon në çdo foto të saj.

Megjithatë postimi më i fundit në Instagram na ka treguar dhe një anë tjetër të saj…

Advertisement

Bukuroshja 22-vjeçare është shfaqur si boksiere. Mos ndoshta po na tregon se duhet të kemi shumë kujdes prej saj?

?

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

Kujtojmë që motra e vogël e Greta Koçit është në një lidhje me këngëtarin Genc Prelvukaj.