Sulmohet Zhaklin Lekatari, i thyejnë xhamat e makinës gjatë natës në parking!

Opinionistja Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi sot.

Persona të paidentifikuar kanë gjetur mjetin e Lekatarit në një nga parkingjet tek stadiumi Dinamo.

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryhen hetime.

Ngjarja vjen vetëm një ditë pas debateve të forta që u zhvillua në ‘primen’ e Big Brother një natë më parë.

Në fotot e publikuara nga JOQ, Lekatari shihet tesa ngushëllohet nga një mikeshë e saj.