Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha po arrin majat e suksesit në arenën ndërkombëtare dhe së fundmi ka festuar ditëlindjen e saj.

Advertisement

Mbrëmjen e djeshme  këngëtarja Rexha ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto ku ka falendëruar të gjithë ata që e kanë uruar, shkruan Indeksonline.

 

Me lule në duar dhe në tavolinën para, Bebe shkruan “Faleminderit të gjithëve për urimet që më bëtë për ditëlindje. Dashuri. Ju dua të gjithëve (Foto e bërë nga babi)”.

28 vjeçarja duket gjithnjë në formë të përsosur…