Aurela Gaçe harron hapur zinxhirin e pantallonave, shikoni çfarë ka ndodhur (Video)

Të gjithë mund të kemi kaluar situata të sikletshme, por asnjë nga ne nuk e kapërcyer me kaq sportivitet sa Aurela Gaçe.

Këtë herë këngëtarja ka dalë në skenë dhe ka harruar të mbyllë zinxhirin e pantallonave. Aurela Gaçe ka qenë duke performuar në skenë, kur një vajzë në sallë i ka treguar se ka harruar zinxhirin e pantallonave pa mbyllur. Aurela e ka pranuar me sportivitet këtë edhe me anë të një postimi të bërë në Instagram ku shkruan:

Advertisement

“O shok, ke lënë dyqanin hap ” ( edhe mirë që na tregoi nje gocë në sallë se kushedi ç’do të na shihnin sytë. Me këtë ju uroj natën e mirë e kujdes zinxhirin e pantallonave bëni ç’bëni, por në publik dilni të mbërthyer ”.