Bes Kallaku i shpreh dashurinë Xhensilës me një mënyrë shumë të veçantë (Foto)

Xhenisila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, kjo dhe për shkak të thjeshtësisë dhe humorit që i karakterizon.

Tashmë të gjithë e dimë që Besi adhuron domatet, por nuk e na merrte mendja kurrë që ai t’ja shprehte dashurinë Xhensilës nëpërmjet një domateje.

Advertisement

Në Instagram aktori ka publikuar një gjymë domate në formën e zemrës, ku shkruan: “Të dua Xhensila”.